Bij aankoop van dit artikel ontvangt u:
- 1 x LED Breedstraler met Sensor 100W Helder Wit 4000K Zwart
Deze LED breedstraler heeft een beweging- en lichtsensor functie. De gevoeligheid van de sensor kan worden verhoogd of verlaagt. Het is niet mogelijk om alleen de lichtsensor te gebruiken. Het licht zal aangaan wanneer er beweging is in de omgeving. Door de schakelaar binnen 5 seconden aan en uit te zetten, kunnen de sensoren worden gereset. De sensoren kunnen ook worden uitgeschakeld, zodat de LED breedstraler altijd brandt wanneer de lamp is voorzien van stroom. Om dit te installeren moet de lamp binnen 3 seconden aan en uit worden geschakeld.
Omdat deze LED Downlight een IP certificering van IP44 heeft, is het ook spatwaterdicht kan deze ook gebruikt worden in een vochtige ruimte. Hierbij kunt u denken aan bijvoorbeeld een spa, doucheruimte, de tuin of de badkamer.
Dit product is ook verkrijgbaar in:
Deze LED Breedstraler is ideaal voor bijvoorbeeld: opritten, tuinen, bill boards ,sportterreinen of parkeerplaatsen.
Let op: Dit product heeft een stralingsbereik van 15 a 17,5 meter. Wij adviseren dan ook om bij het creëren van een reeks breedstralers de afstand van 15 meter te waarborgen.